Agent Kot

AGENT KOT

Kotka Roxi bardzo chce zostać agentką specjalną. Pech chce, że jej ekipa zostaje uznana za szajkę złodziei. Teraz zwierzaki muszą wykaraskać się z wielkich tarapatów.

Agent Kot – opis

Poznajcie szaloną drużynę od zadań specjalnych! Wyszczekany pies Elvis, przebrany za zebrę osioł Eustachy i zakręcony kogut Ferdek, a na ich czele oczywiście Roxy, która żadnego zadania się nie boi. Przed naszymi bohaterami wielka misja. W okolicy grasują zuchwali złodzieje i trzeba ich powstrzymać. Niestety, zbieg okoliczności sprawia, że kotka wraz z przyjaciółmi sama staje się podejrzaną napadów rabunkowych. Ścigani przez policję zwierzęcy agenci muszą zrobić wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

Agent Kot – obsada i twórcy

„Agent Kot” to przezabawna belgijsko-niemiecka animacja z 2018 roku. Film wyreżyserowali bracia Lauenstein, którzy otrzymali Oskara za najlepszy krótkometrażowy film animowany („Równowaga”). W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi: Jolantę Fraszyńską („Skazany na bluesa”), Kacpra Rucińskiego („Juliusz”) i Mirosława Zbrojewicza („Chłopaki nie płaczą”).

Agent Kot – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD Player.pl.