FAQ - najczęściej zadawane pytania

odpowiedź

Jak oglądać video 360 stopni?

powrót do FAQ

Film w technologii 360° nagrywany jest systemem kamer, które rejestrują jednocześnie ujęcie 360 stopni, dzięki temu możesz go oglądać z różnych kątów widzenia.

 

Jak obejrzeć na  komputerze?

Wybierz interesujący Cię materiał i kliknij  „Oglądaj”.  Sterować obrazem możesz za pomocą klawiszy strzałek z klawiatury oraz klikając myszką w dowolnym miejscu na ekranie i przytrzymując przesuwać ekran w różne strony.

Materiały 360° stopni możesz oglądać na przeglądarce  Chrome i Firefox. Filmów 360° stopni nie można oglądać na przeglądarkach Safari i Internet Explorer.

Filmy 360° są bardzo wysokiej jakości i wymagają szybkiego połączenia z internetem oraz dostępnej pamięci Twojego urządzenia. Jeżeli zauważysz, że materiał nie działa płynnie zmniejsz jego jakość, możesz to zrobić w prawym dolnym rogu ekranu.

Minimalna przepustowość łącza internetowego niezbędna do oglądania materiałów 360° to 500kb, do płynnego oglądania zalecamy jednak minimum 2,5Mb.

Aby oglądać materiał w wysokiej jakości możesz sprawdzić  swoje łącze internetowe na stronie SpeedTest  kliknij jeżeli jest zbyt obciążone wyłącz dodatkowe aplikacje korzystające z Internetu oraz te, które obciążają Twój procesor.

 

Jak obejrzeć na urządzeniach mobilnych?

Na urządzeniach mobilnych filmy wykorzystują żyroskop w telefonie, aby obracać ekran wystarczy poruszać telefonem na boki oraz w górę/dół. W przypadku gdy Twoje urządzenie nie obsługuje żyroskopu możesz obracać obrazem przesuwając palcem po wyświetlaczu.

Urządzenia z systemem Android powinny obsługiwać wersję Android 4.0.03 lub nowszą. Urządzenia iOS powinny obsługiwać wersję iOS 8 lub nowszą.

Filmy 360° są bardzo wysokiej jakości i wymagają szybkiego połączenia z internetem, jeżeli zauważysz, że materiał nie działa płynnie zmniejsz jego jakość w prawym dolnym rogu ekranu.

Minimalna przepustowość łącza internetowego niezbędna do oglądania materiałów 360° to 500kb, do płynnego oglądania zalecamy jednak minimum 2,5Mb.

#FAQ: Chcę wiedzieć więcej

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty