FAQ - najczęściej zadawane pytania

odpowiedź

Dlaczego wideo się nie odtwarza?

powrót do FAQ

 

ssssssssssssssss.jpg

Drogi Użytkowniku

Jeśli zdecydujesz się wyłączyć wtyczki typu adblock lub inne opcje w przeglądarce blokujące reklamy (np. opcja „Blokuj reklamy” w przeglądarce Opera 37.0 – pkt. 6 niżej):

1.   Znajdź na pasku przeglądarki ikonki adblock'ów, np.:

instrukcja_4.png

Gdy nie widzisz na pasku przeglądarki ikonek adblock’ów, w przypadku przeglądarek Chrome i Mozilla Firefox rozwiń ikonkę z trzema paskami w prawym górnym rogu, wybierz Narzędzia, następnie Rozszerzenia w przypadku przeglądarki Chrome, a w przypadku przeglądarki Mozilla Firefox Dodatki:

 

Chrome:

1.png

Mozilla Firefox:

2.png

Sprawdź, czy wśród zainstalowanych Rozszerzeń znajdują się wtyczki typu adblock. Jeśli nie ma, przyczyną wyświetlenia planszy jest utracone połączenie z Internetem.

 

2.    W przypadku ikonek na pasku przeglądarki kliknij na nie - rozwinie się wtedy lista opcji danego adblock'a:

Obrazek17.jpg
Obrazek16.jpg

3. Następnie wyłącz adblock'a przez kliknięcie na opcję "Wstrzymaj blokowanie", „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie”, „Włączony na tej stronie” lub „Włącz wszędzie” w przypadku AdBlockaPlus pod Mozilla Firefox, np.:

Obrazek15.jpg

ajebany blok.png

W przypadku wtyczki „AdBlock” po kliknięciu na „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie” wyświetli się następujący komunikat – należy wybrać opcję „Wyklucz”:

3.png

W przypadku braku ikonek na pasku przeglądarki i znalezienia adblock’ówna liście Narzędzia/Rozszerzenia kliknij na opcję Włączone w przeglądarce Chrome lub Wyłącz w przeglądarce Mozilla Firefox – wyłączysz w ten sposób adblock’a.

 

Chrome:

4.png

Mozilla Firefox:

5.png

4. Odśwież stronę klikając F5 lub Enter w pasku przeglądarki, np.:

instrukcja_3.png

5. Po odświeżeniu strony zobaczysz player wideo z przyciskiem Oglądaj. Zwiastun lub wideo uruchomi się automatycznie.

6. W przypadku włączonej opcji blokowania reklam w niektórych przeglądarkach, np. Opera 37.0, wyłącz blokowanie reklam przez Ustawienia przeglądarki:

 

adblock

 

#FAQ: Chcę wiedzieć więcej

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty