Ciężarówką przez Indonezję

odcinek 6

Ciężarówką przez Indonezję

Dawid korzysta z dnia wolnego na Bali. W leśnej świątyni spotyka mnóstwo ciekawskich małp. W starych kryptach pod wodospadem w dżungli kierowca może przez chwilę poczuć się jak Indiana Jones... Później Dawid próbuje swoich sił podczas jazdy rowerem po linach nad przepaścią, gdzie przeżywa moment grozy. Kolejnego dnia czas na powrót do pracy - w tym między innymi przeprawę promem.

"Ciężarówką przez Indonezję" - o programie

Charyzmatyczny Dawid Andres znów wsiądzie za kierownicę swojego trucka i razem z ekipą Discovery Channel przejedzie „Ciężarówką przez Indonezję”.  Pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Zmierzy się z wieloma wyzwaniami, jakie czekają na niego w tym rajskim, ale bardzo dzikim kraju. Będzie musiał dostosować się do zasad ruchu drogowego obowiązujących w tej części Azji, wszechobecnego zgiełku i wielogodzinnych korków. A wszystko po to, aby zrealizować misję i dostarczyć ładunek na czas.

"Ciężarówką przez Indonezję" - gdzie oglądać?

Fascynujący program podróżniczy oglądaj na kanale Discovery Channel oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.