Wyprawa na dno oceanu

Oceany zawsze urzekały i onieśmielały ludzi; to ogromny, pełen życia świat, którego znaczna część nadal pozostaje tajemnicą.

Wyprawa na dno oceanu - o czym jest program?

Zespół ekspertów rozpoczyna pierwszą globalną podróż do najgłębszych punktów pięciu oceanów świata. Ekspedycja Five Deeps Expedition wysyła załogowy statek podwodny dalej i głębiej niż jakakolwiek inna w historii. Za sterami łodzi podwodnej zasiada inwestor i odkrywca Victor Vescovo. Celem wypraw jest stworzenie po raz pierwszy w historii pełnych map dna morskiego, co pozwoli lepiej zrozumieć oceany i zmienić sposób, w jaki postrzegamy świat. Zobaczymy całą wyprawę pod powierzchnię oceanów do miejsc nigdy wcześniej nie widzianych przez ludzkie oko. Ta przełomowa misja naukowa obejmuje wody od głębin Rowu Portorykańskiego na Oceanie Atlantyckim i Rowu Sundajskiego na Oceanie Indyjskim po Głębię Molloya na Oceanie Arktycznym. To podróż w głębiny, jakiej jeszcze nie było!

Wyprawa na dno oceanu - gdzie obejrzeć?

Program "Wyprawa na dno oceanu" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Wyprawa na dno oceanu, odcinek 5 Wyprawa na dno oceanu, odcinek 4 Wyprawa na dno oceanu, odcinek 3 Wyprawa na dno oceanu, odcinek 2 Wyprawa na dno oceanu, odcinek 1