Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 8

Panny młode ponad miarę 2

Joanna to 26-latka z Zabrza, szczęśliwa matka i narzeczona. Joanna waży około 100 kg i nie uważa, żeby była bardzo gruba. Bardzo lubi swoją talię, ale nie przepada za eksponowaniem nóg. W życiu Joanny był moment, kiedy w wyniku silnego stresu, spowodowanego śmiercią ukochanej babci, schudła 30 kg w ciągu 3 miesięcy. Kilogramy jednak szybko wróciły. Asia poznała swojego narzeczonego w jednej z popularnej sieci sklepów. Tak bardzo zauroczyła się chłopakiem, że robiła tam zakupy nawet 6 razy dziennie, żeby tylko mieć pretekst do spotkania z nim! W programie Joanna poszukuje sukni na swój ślub. Od zawsze marzyła o gorsetowej princesce i na taką kreację decyduje się jako pierwszą. Odważna różowa kreacja rozczarowuje jednak bohaterkę, a także najbliższą jej rodzinę. Z ust mamy płynie fala krytyki. Kolejna suknia wybrana przez narzeczonego, zachwyca wszystkich. Dwie propozycje prowadzącej spotykają się ze skrajnymi emocjami. Kreacja z koronkową górą i długim rękawem zyskuje aprobatę, zaś błyszcząca księżniczka przyjęta zostaje falą krytyki najbliższych i zachwytem bohaterki. Na którą propozycję zdecyduje się zatem Joanna? Czy efekt metamorfozy spodoba się Ślązaczce?

Karolina to 35-letnia księgowa z Łodzi. Uwielbia swoje ciało, nie ma żadnych kompleksów. Fanem okrągłych kształtów dziewczyny jest również jej narzeczony Tomasz. Para poznała się przez portal internetowy. Po dwóch tygodniach rozmów online doszło do pierwszego spotkania. Tomasz zanim poznał Karolinę, był rolnikiem. Z miłości do dziewczyny przeprowadził się do miasta i pracuje jako operator wózka widłowego. Poszukuje skromnej, niezbyt zdobionej sukni na swój ślub. Dziewczyna wybiera dla siebie kreację, która bardzo jej się podoba, a także zyskuje aprobatę przyjaciółek przyszłej panny młodej. Potem będzie już tylko trudniej. Koleżanki wybierają kreację, która okazuje się totalnie nietrafiona. Propozycje prowadzącej nie zadowalają bohaterki. Czy Karolinie uda się finalnie znaleźć w programie wymarzoną suknię? Czy metamorfoza zachwyci bohaterkę i bliskie jej osoby?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl