Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 8

Panny młode ponad miarę

Marysia to 22-letnia studentka z Krakowa, która podobnie jak jej tata postanowiła zająć się fizjoterapią. Wielką pasją dziewczyny jest jazda na rowerze i to właśnie w trakcie takiej wycieczki poznała swojego narzeczonego. Podczas oświadczyn, które odbyły się na Kopcu Krakusa nie mogło zabraknąć akcentu rowerowego – bukiet kwiatów chłopak wyjął właśnie z sakwy przymocowanej do roweru. Marysia nosi ubrania w rozmiarze 42/44, ale mimo to w żadnym z salonów, w którym próbowała przymierzać suknie ślubne nie było kreacji w jej rozmiarze. Pierwszy wybór dziewczyny to suknia o kroju rybki z koronką, która mocno eksponuje biust. To z kolei bardzo podoba się narzeczonemu Marysi, ale nie zyskuje aprobaty mamy bohaterki. Narzeczony wybiera dla swojej przyszłej żony suknię o kroju księżniczki z dużą ilością falban, ale również eksponującą dekolt. Prowadząca proponuje dziewczynie kreację w kształcie litery A z aplikacjami na plecach. Czy ta propozycja przypadnie do gustu rodzinie bohaterki? A może idealnym wyborem okaże się ostatnia suknia z długim trenem? Na którą z przymierzonych kreacji zdecyduje się dziewczyna?

Patrycja, druga bohaterka odcinka, to 23-latka z okolic Lubania, która na co dzień pracuje poza Polską. Dziewczyna pojawiła się w programie dzięki bohaterce 1. odcinka programu – Basi Chęcińskiej. Marzy o tym, by dzięki pomocy Izabeli Janachowskiej znaleźć suknię swoich marzeń. Jako pierwszą propozycję wybiera suknię z rękawkiem i falbanami. Ta kreacja wywołuje łzy w oczach jej najbliższych, ale też samej bohaterki. Patrycja to skromna dziewczyna, która nie wierzyła, że w sukni ślubnej będzie wyglądać dobrze. Tymczasem w programie „Panny młode ponad miarę" każda bohaterka ma szansę poczuć się jak prawdziwa księżniczka. Mama dziewczyny chciałaby zobaczyć ją w kreacji o kroju rybki. Ta propozycja jednak okazuje się nie być trafionym wyborem. Izabela Janachowska proponuje dziewczynie suknię księżniczkę z bogato zdobionym gorsetem, a także koronkową rybkę. Na którą propozycję zdecyduje się bohaterka? Jak zareaguje wrażliwa dziewczyna, kiedy zobaczy finalny efekt metamorfozy?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl