Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 7

Panny młode ponad miarę 2

Joanna to 21-letnia dziewczyna, która żadnej pracy się nie boi. Potrafi rąbać drewno, malować ściany i wykonywać drobne remonty. Nic więc dziwnego, że wraz ze swoim narzeczonym Marcinem pracują w fabryce opon. Kiedy przychodzi do studia, prowadząca nie poznaje dziewczyny. Okazuje się, że dziewczyna zmieniła diametralnie kolor włosów. Jej narzeczony chciał, żeby została blondynką. Czy dla naturalnie ciemnowłosej dziewczyny to aby właściwy kolor? Joanna marzy o śnieżnobiałej sukni z dużą ilością błyskotek, a także oryginalnym wianku uzupełniającym całość kreacji. Prowadząca wybiera dla Joanny suknię z falbanami. Kolejną wybierają dla młodziutkiej panny młodej jej mama i teściowa. Kreacja ta jednak nie wzbudza entuzjazmu, jest zbyt skromna, a dodatkowo dziewczyna wygląda w niej zbyt poważnie. Kontrastującą do tego propozycją będzie błyszcząca suknia. Czy to właśnie w niej Joanna poczuje się wyjątkowo?

Karolina to 36-latka, której ogromną pasją jest salsa kubańska. To właśnie taniec pochłania dużą część jej wolnego czasu. Karolina waży aktualnie 90 kg. Ma jednak doświadczenie związane z odchudzaniem, gdyż w kilka miesięcy udało jej się zrzucić 40 kg. Aktualnie jednak prawie wszystkie kilogramy wróciły, ale Karolina lubi siebie. Narzeczonego Krzysztofa poznała przez internet właśnie w momencie, kiedy ważyła najmniej. Dziewczyna marzy o sukni błyszczącej z koralikami i trenem. Kreacja wybrana dla kobiety przez narzeczonego okazuje się zbyt skromna. Kreacja zaproponowana przez prowadzącą zdaje się spełniać wymagania panny młodej – jest to bardzo błyszcząca księżniczka. Czy ostatnia propozycja okaże się jeszcze piękniejsza? Którą z nich sprawi, że Karolina poczuje się jak prawdziwa księżniczka?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl