Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 7

Panny młode ponad miarę

Aleksandra to 22-letnia studentka z Warszawy, która chce wyjść młodo za mąż podobnie jak jej rodzice, a ślub bierze tego samego dnia i o tej samej godzinie, co oni. Swego narzeczonego Mirka poznała w klubie tanecznym i to właśnie taniec zbliżył ich do siebie. Są parą od 5 lat, a chłopak oświadczył się jej w Walentynki. Ola to dziewczęca, skromna osoba i o takiej sukni właśnie marzy. Nie dla niej błyskotki, świecidełka i wyróżnianie się z tłumu. Pierwsza suknia jest zgodna z jej preferencjami i bardzo podoba się mamie, która wciąż widzi w dziewczynie swoją małą córeczkę. Narzeczony chciałby, by Ola w dniu ślubu błyszczała, co popiera babcia dziewczyny, dlatego też jego wybór sukni jest nieco bardziej ozdobny. Dziewczyna mimo początkowej niechęci do błyszczących sukni, zaczyna się do nich przekonywać. Prowadząca proponuje Oli dwie bardzo ozdobne suknie o kroju księżniczki, które wywołują zachwyt bohaterki i jej babci. Jak zareaguje na nie mama, zwolenniczka prostoty? Czy skromna dziewczyna przejdzie w programie metamorfozę i zdecyduje się na niezwykle błyszczącą kreację?

Agata to 31-letnia tatuatorka, która uwielbia swoje ciało i nie ma żadnych kompleksów. Gdyby mogła coś zmienić w swoim wyglądzie, poprawiłaby tylko swój nos. Agata nie wie, jaką suknię chciałaby wybrać na ten najważniejszy dla siebie dzień. Ma duży problem z wyborem pierwszej propozycji, gdyż do tej pory jeszcze nigdy nie przymierzała żadnej ślubnej kreacji. O wybór drugiej propozycji prowadząca prosi narzeczonego Agaty, który zdaje się mieć z tym jeszcze większy problem niż sama Agata. Jednak jego wybór zaskakuje rodzinę bohaterki i samą dziewczynę. Izabela Janachowska proponuje przyszłej pannie młodej suknię w różowym kolorze, w której ta natychmiast się zakochuje. Czy suknia ostatniej szansy może okazać się jeszcze lepszą propozycją? Którą z nich wybierze tatuatorka? Czy tata i siostra dobrze znają Agatę i trafnie obstawią jej ostateczny wybór?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl