Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 6

Panny młode ponad miarę

Ela to 30-letnia energiczna przedszkolanka. Bardzo lubi swoje nogi, biust i oczy. Narzeczonego Damiana poznała na dyskotece, to on do niej podszedł i poprosił do tańca. Po dwóch miesiącach znajomości chłopak się jej oświadczył. Kobieta w dniu swojego ślubu chciałaby wyglądać jak prawdziwa księżniczka, marzy o sukni, która podkreśli jej talię i biust. Ela uwielbia sukienki w wyrazistych barwach, dlatego rodzina kobiety spodziewa się, że jej pierwszym wyborem będzie suknia w zaskakującym kolorze. Wybór bohaterki jest jednak mocno zachowawczy. Ponieważ narzeczony dziewczyn nie chce widzieć sukni przed ślubem, kolejną kreację dla Eli wybiera tata, z którym znają się doskonale i są przyjaciółmi. Tata decyduje się na wybór sukni w kształcie litery A z koronką. Prowadząca przygotowała dla szalonej Eli suknię w wyrazistym, czerwonym kolorze. Czy ta kreacja przypadnie do gustu rodzinie bohaterki? A może uznanie wszystkich zyska ostatnia propozycja – suknia o kroju księżniczki z drapowaniami i kryształami? Czy wybór Eli będzie oczywisty?

Ania to 22-latka, która obecnie mieszka w Gdańsku. Dziewczyna akceptuje swoje krągłości, chociaż nie ukrywa, że chciałaby ważyć kilka kilogramów mniej. Swego narzeczonego Cypriana poznała 4 lata temu. Zobaczyła go na ulicy, podeszła i zapytała, dlaczego jest taki smutny, od tamtej pory są nierozłączni. Ania chciałaby, aby suknia podkreślała jej dosyć obfity biust. Jako pierwszą przymierza kreację o kroju rybki. Jednak nie czuje się w niej komfortowo, a i rodzina bohaterki nie jest zachwycona tym wyborem. Cyprian wybiera dla swojej narzeczonej suknię o kroju księżniczki z licznymi błyskotkami. Jak Ania będzie się czuła w wyjątkowo ciężkiej kreacji? Prowadząca ma dla bohaterki propozycję eksponującą dekolt. Czy mama nie będzie miała nic przeciwko? A może idealnym rozwiązaniem będzie ostatnia suknia – księżniczka z ozdobnymi kamykami? W której z nich w oczach Ani pojawi się prawdziwy błysk?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl