Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 5

Panny młode ponad miarę

Izabela pochodzi z Warszawy, ma 25 lat i ważny ponad 90 kg, jednak mimo to bardzo lubi swoje krągłe kształty. W jej rodzinie wszystkie kobiety są ponad miarę i kochają jeść, dzięki czemu zawsze są szczęśliwe i tryskają poczuciem humoru. Ich zdaniem kobiety o pełniejszych kształtach są pewne siebie. Izabela wręcz uważa, że wygląda jak Kim Kardashian. Jej narzeczony Dariusz również lubi figurę narzeczonej. Wraz z rodziną wspierał ją, gdy chorowała na zapalenie nerwu wzrokowego, przez co nie widziała na jedno oko.
Izabela nie marzy o sukni niczym księżniczka i jako pierwszą przymierza tę o kroju rybki. Niestety suknia nie wywołała entuzjazmu ani u niej, ani jej rodziny, więc jako druga mama bohaterki proponuję suknie w kształcie litery A. Ciocia bohaterki jednak marzy by dziewczyna w dniu swojego ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Czy suknia, która od razu została odrzucona wywoła zachwyt bohaterki? Czy suknie, które wybierze Iza Janachowska spodobaja się rodzinie?

Drugą bohaterką jest Agnieszka, 40-latka pracująca w finansach, kocha sport i aktywny tryb życia. Do programu zgłosiła się by znaleźć suknię idealną na swój pierwszy ślub. Agnieszka nie akceptuje swojej figury, mimo że nie ma dużej nadwagi. Dodatkowe kilogramy doszły jej po ciężkim wypadku - ze względu na złą asekurację spadła ze ścianki wspinaczkowej i borykała się z licznymi złamaniami kończyn. Jej ówczesny związek nie przetrwał tej próby, a w trudnych chwilach mogła jedynie liczyć na wsparcie rodziców. Swojego narzeczonego, Mariusza, poznała półtora roku temu, który towarzyszył jej w trakcie ostatniej operacji. Jest to również jedyny mężczyzna, dzięki któremu Agnieszka zapragnęła wziąć ślub. Początkowo marzyła jej się suknie w kroju rybki, jednak nie wzbudza ona euforii wśród rodziny. Narzeczony wybiera jej suknię z falbanami, jednak nie do końca przypada do gustu tacie dziewczyny. Czy propozycja Izy trafi w gusta bohaterki i jej bliskim? Którą suknię wybierze Agnieszka? Czy powoła się na gust rodziców, a może sama zdecyduje, w której czuła się najlepiej?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl