Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 4

Panny młode ponad miarę 2

Kasia długo nie była gotowa, by zdecydować się na ślub, gdyż uważa, że jest to rodzinna uroczystość, a ona kilka lat temu straciła rodziców. Najpierw zmarł jej tata, a tuż po jego śmierci zachorowała mama, która odeszła po 2 latach. Kasia przeżyła ogromną tragedię, ale wie, że teraz jest już gotowa, by założyć własną rodzinę z narzeczonym, który przez cały ten trudny okres bardzo ją wspierał. Kasia poszukuje sukni na zimowy ślub w mikołajki. Marzy o miętowej księżniczce z bogatymi zdobieniami, a także o wianku z jesiennych roślin. Izabela zaproponuje, żeby w tej wyjątkowej sytuacji pomogła Kasi Agnieszka Dąbrowska –konsultantka programu, która doradzi jej niczym mama. W swoim pierwszym wyborze Kasia decyduje się na miętową księżniczkę, ale nie jest to ta wymarzona kreacja. Drugą suknię wybiera dla Kasi właśnie Agnieszka i to ta kreacja wywołuje zachwyt dziewczyny. Trzecia propozycja to bardzo bogato zdobiona rybka, która również podoba się bohaterce. Czy ostatnia propozycja charakteryzująca się oryginalnym dołem wywoła zachwyt bohaterki? A może zdecyduje się ona na którąś z poprzednich możliwości?

Marysia to 24-letnia mama ośmiomiesięcznej Toli, która w programie poszukuje sukni w stylu boho. Uroczystość ślubna będzie połączona ze chrzcinami dziewczynki. Marysia i Mateusz poznali się 8 lat temu jeszcze w liceum. Tworzą wybuchową parę i mają na swoim koncie już rozstanie a nawet pakowanie i wyprowadzkę. W trakcie jednej z takich sytuacji, kiedy zdenerwowana dziewczyna kończyła związek z Mateuszem, gdyż ten zawiódł jej zaufanie, chłopak jej się oświadczył. Marysia zdecydowała się dać mu jeszcze jedną szansę i teraz są szczęśliwą rodziną. Marysia marzy o luźnej, zwiewnej kreacji w stylu boho, a także o delikatnym wianku. Pierwsza propozycja jest niezwykle skromna i nie zyskuje aprobaty mamy i narzeczonego. Druga propozycja wybrana właśnie przez Mateusza podoba się głownie jemu samemu. Trzecia kreacja wybrana przez mamę Marysi jest dużym zaskoczeniem dla wszystkich. Wszystkie wydarzenia rodzinne od najmłodszych lat filmował tata dziewczyny, który tym razem nie mógł pojawić się na nagraniu. Czy Izabeli udało się przygotować niespodziankę dla przyszłej panny młodej?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl