Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 4

Panny młode ponad miarę

Karolina nie przepada za swoim wyglądem. Waży 120 kg, ponieważ kiedyś uległa wypadkowi, w wyniku którego miała uszkodzony kręgosłup. Przyjmowała leki sterydowe, a także zdiagnozowano u niej problemy hormonalne, co było przyczyną zwiększenia jej wagi. Karolina nie ukrywa również, że jest miłośniczką czekolady, a jej miłość do słodyczy jest przeszkodą do zrzucenia kilogramów. Bohaterka spotkała się również z uwagami, że powinna zrezygnować ze ślubu kościelnego przez swój wygląd, bo będzie źle wyglądała w sukni. Jej mama również nie poprawia sytuacji, powtarzając, że zawsze chciała mieć szczupłą córkę. Czy uda się znaleźć dla Karoliny idealną suknię? Czy rodzinie bohaterki spodoba się jak wygląda Karolina?

Drugą bohaterką jest 29 letnia Ania z Poznania. Jej największym kompleksem są duże piersi, a w dni swojego ślubu chciałaby wyglądać możliwie jak najszczuplej. Ania marzy o błyszczącej sukni księżniczki. W wyborze idealnej sukni pomagać będzie jej kuzynka, z która jest niezwykle szczera i obiecała, że nie pozwoli jej pójść do ślubu w firance. Pierwsza suknia, którą przymierzy Ania bardzo ładnie wyeksponuje jej biust, ale niestety poszerza jej biodra. Czy Ani spodoba się morelowa suknia o kroju księżniczki? A może zdecyduje się na suknię z długim rękawem?

Izabela Janachowska postara się dobrać dla uczestniczek suknie, w których będą wyglądać olśniewająco.

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl