Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 3

Panny młode ponad miarę 2

W tym odcinku bohaterkami będą dwie Moniki, dwie laborantki, dwie przyszłe panny młode.

Monika Jasińska to 32-latka ze Szczecina, która na co dzień pracuje jako diagnosta laboratoryjny, a po godzinach zajmuje się blogowaniem na temat makijażu, który jest jej ogromną pasją. Monika to kolorowy ptak – o czym świadczy jej kolor włosów i rodzaj makijażu. Dziewczyna uwielbia każdy fragment swojego ciała, może poza ramionami. Z kolei jej narzeczony kocha każdy ze 135 kg swojej partnerki. Para poznała się na forum dla wielbicieli puszystych kobiet.

W dniu swojego ślubu Monika chce wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Jej wymarzona suknia powinna zawierać w sobie cztery elementy: tiul, koronkę, kolor oraz błysk. Mama dziewczyny jest zwolenniczką skromności, zaś narzeczony widzi swoją kobietą w roli prawdziwej księżniczki. Czy uda się spełnić oczekiwania wszystkich? Jak mama panny młodej zareaguje na suknię wybraną przez narzeczonego? Czy partner Moniki wybierze jej bardziej odpowiednią kreację niż ona sama?

Monika Jabłońska to 24-latka, która pracuje jako diagnosta laboratoryjny w szpitalu. Z narzeczonym Mateuszem poznali się na imprezie, a na pierwszej randce połączył ich mandat, który chłopak bohatersko wziął na siebie. Monika lubi swoje nogi oraz pupę, ale wie, że to jej obfity biust przyciąga spojrzenia innych. Marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu założyć skromną, zwiewną suknię w stylu boho. Mama dziewczyny marzy, aby Monika miała błyszczącą i rozświetloną suknię, a siostra o tym, by dziewczyna wyglądała jak księżniczka. Jakie zdanie będzie miał brat Moniki?

Pierwsza propozycja wybrana przez samą bohaterkę okazuje się zbyt skromna, choć idealnie eksponuje biust dziewczyny. Propozycja mamy zaskakuje wszystkich. Suknia wybrana dla bohaterki przez Izabelę zyskuje ogromną aprobatę dziewczyny, ale jednocześnie wywołuje sprzeciw rodziny, niechętnej tak dużemu eksponowaniu biustu. Czy suknia ostatniej szansy zadowoli wszystkich? A może dziewczyna zdecyduje się pójść za głosem serca, a nie rodziny?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl