Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 3

Panny młode ponad miarę

Bohaterkami trzeciego odcinka programu „Panny młode ponad miarę" będą dwie 24-letnie dziewczyny. Ewelina, która na co dzień jest studentką pedagogiki i Monika, która pracuje jako dyspozytorka karetek.

Ewelina to życiowa optymistka, marzy o wyjątkowej sukni na swój wielki dzień, który już za miesiąc! Do tej pory Ewelina odwiedziła kilka salonów sukien ślubnych, ale udało jej się przymierzyć tylko jeden model. W żadnym miejscu nie było kreacji skrojonych na jej rozmiar. Brak tak ważnego atrybutu na nadchodzący wielkimi krokami dzień ślubu spędza sen z powiek nie tylko przyszłej pannie młodej, ale też jej mamie. Ewelina wybiera dla siebie koronkową suknię, w kształcie literki A. Marzy o takiej, która będzie miała długie rękawki. Izabela przekona jej, że długi rękaw nie jest zawsze dobrym rozwiązaniem, gdyż czasem zamiast optycznie wyszczuplić, nadaje ramionom objętości. Kolejną suknię wybiera dla dziewczyny narzeczony, 27-letni Rafał, pracujący na budowie. Okazuje się, że jego wybór jest o wiele trafniejszy niż samej panny młodej! Pierwsza suknia zaproponowana przez prowadzącą nie przypada do gustu mamie, która marzy o tym, by jej córka miała białą kreację. Czy suknia ostatniej szansy olśni wszystkich?

Monika, kolejna bohaterka, na co dzień mieszka w Białymstoku i jest pewną siebie kobietą. Nie zawsze jednak tak było. Monika przez 3 lata zmagała się z bulimią, na którą zachorowała, gdyż nie akceptowała swojej figury, a jej ówczesny partner uzależniał miłość do niej od ilości posiadanych kilogramów. Mimo iż Monika schudła już wtedy 40 kg, to wciąż nie spełniała oczekiwań. Wyniszczająca ją psychicznie i fizycznie choroba trwała około 3 lat, a dzięki determinacji Monice udało się ją pokonać samodzielnie. Dziewczyna poszukuje wyjątkowej sukni na ślub w obrządku prawosławnym w cerkwi. Wybiera dla siebie suknię z długim rękawem i zwiewnym dołem. Jej narzeczony proponuje kolejną kreację i nie trafia zupełnie w jej gust. Czy zatem Izabeli uda się wybrać dla Moniki suknię, która wzbudzi zachwyt teściowej, siostry a nawet obecnego w studio psa bohaterki?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl