Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 2

Panny młode ponad miarę 2

Maja to 26-latka, która od niedawna pracuje jako wsparcie techniczne w języku holenderskim na jednej z infolinii w Warszawie. Dziewczyna w wieku 15 lat wyjechała wraz z rodziną na stałe do Holandii ze względu na możliwości pracy dla jej rodziców. Teraz, gdy udało jej się znaleźć pracę w Polsce, Maja wraz z narzeczonym zdecydowali się na powrót do kraju. Maja to energetyczna, pozytywna dziewczyna, która lubi siebie, a jej waga nie jest dla niej problemem, tym bardziej, że jak sama mówi, nigdy nie należała do szczupłych osób. Mateusz, narzeczony kobiety – kocha ją za wszystko. Para poznała się poprzez portal internetowy poza Polską, a po dwóch godzinach rozmowy, dziewczyna była przekonana, że to ten jedyny mężczyzna na całe życie. W dniu swojego ślubu, Maja chciałaby wyglądać jak księżniczka. Marzy o tym, aby wymarzona suknia pasowała do fuksjowych dodatków oraz butów, gdyż to właśnie ten kolor będzie motywem przewodnim uroczystości weselnej.

Pierwsza suknia, którą przymierza bohaterka to propozycja z kolorowymi ozdobami w ulubionym kolorze Mai. Czy jednak ta kreacja skradnie serce dziewczyny? A może suknia wybrana przez mamę okaże się tą jedyną? Izabela proponuje Mai brzoskwiniową suknię w kształcie litery A z tiulowym dołem lub bardzo błyszczącą kreację również w kształcie literki A. Czy Maja będzie umiała się zdecydować tylko na jedną propozycję?

Kamila to 35-letnia opiekunka do dzieci, która swojego narzeczonego Łukasza poznała przez sąsiadkę. Kamila aktualnie nosi ubrania w rozmiarze 46 i jest dosyć krytycznie nastawiona do swojego wyglądu. Do tej pory z pomocą lekarza udało jej się zrzucić 38 kg. W programie chciałaby wybrać wymarzoną suknię ślubną z pomocą mamy i siostry. Wspólną pasją kobiet jest florystyka i to właśnie one będą odpowiedzialne za dekoracje kwiatowe na uroczystości zaślubin. Pierwszy wybór Kamili to dosyć skromna kreacja – dziewczyna decyduje się na nią mimo tego, że nie ma rękawka, który uznaje za wymóg konieczny w swojej sukni. Narzeczony wybiera dla Kamili drugą suknię, jednak ta również nie ma rękawka. Żadna z propozycji nie zyskuje aprobaty najbliższych dla Kamili kobiet – mamy i siostry. Mama uważa, że Kamila najlepiej wyglądałaby w sukni stylizowanej na pin up. W programie spełniamy marzenia, dlatego też kolejną propozycją jest taka właśnie suknia. Dziewczynie śmieją się oczy, jednak jej siostra wciąż oczekuje czegoś bardziej zachwycającego. Czy suknia ostatniej szansy zadowoli wszystkich? Czy Kamila zdecyduje się wybrać kreację w zgodzie z własnym sercem, czy posłucha bliskich?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl