Panny młode ponad miarę

sezon 2 odcinek 1

Panny młode ponad miarę 2

W pierwszym odcinku drugiego sezonu „Panien młodych ponad miarę" zobaczymy dwie seksowne dziewczyny o pełnych kształtach.

Pierwsza z nich to pochodząca z Nowego Targu Magdalena. Chociaż całe dotychczasowe życie spędziła w Warszawie, nadal czuje, że w jej żyłach płynie góralska krew. Dlatego też planuje wesele w górach a suknia ślubna ma nawiązywać do góralskiego folkloru. Magda z zawodu jest fryzjerką, jednak po pracy spełnia się jako fotomodelka i modelka size plus. Wtedy czuje się w pełni piękną kobietą. Na szczęście Michałowi, jej narzeczonemu nie przeszkadza zamiłowanie Magdy do sesji, w których widać nieco więcej ciała. Magda i Michał poznali się jeszcze w szkolnej ławce. Jednak nie od razu zostali parą, chociaż ona od zawsze się mu podobała. Dopiero kilka lat od pierwszego spotkania Michałowi udało się trafić do serca Magdaleny... przez żołądek. Michał z wykształcenia jest kucharzem i zwrócił uwagę ukochanej, kiedy opublikował na portalu społecznościowym zdjęcie gołąbków. Pod tym pretekstem nawiązał się między nimi dialog, który zacieśnił ich relację. Michał pokochał nie tylko Magdę, ale i jej córeczkę z poprzedniego związku, Zosię. O poprzednim związku Magdalena mówi krótko: porażka. Jednak teraz Magda z nadzieją patrzy w przyszłość, a po ślubie Michał planuje przysposobić czteroletnią Zosię, która jest dla niego jak rodzona córka. Michał chciał oświadczyć się Magdzie na Kasprowym Wierchu, jednak nie wytrzymał i oświadczył się jej spontanicznie w święta, w domu, kiedy Magda szykowała się do snu. Narzeczony nie chce widzieć Magdy przed ślubem w sukni z powodu przesądu, ale wspólnie z Zosią wybrał dla niej suknię o kroju rybki. W poszukiwaniach idealnej kreacji pomoże więc Magdzie jej mama - Katarzyna i przyjaciółka - Agnieszka, która będzie też druhną na jej weselu. Którą z sukni wybierze Magda – czy będzie to sukienka z kolorowymi, kwiatowymi aplikacjami przywodzącymi na myśl folklor góralski, czy kreacja z rękawkiem czy też pudrowy róż zaproponowany przez Izabelę?

Drugą z panien młodych w dzisiejszym odcinku jest trzydziestoletnia pielęgniarka Marta. Jest wysoką kobietą, lubi swoje oczy i swój biust. Do programu przyszła z narzeczonym Adamem, siostrą Eweliną i mamą Agnieszką. Marta poznała Adama trzy lata temu przez Internet. Szybko okazało się, że są prawdziwymi bratnimi duszami. Oboje uwielbiają komiksy i wszystko, co z nimi związane. Adam jest pedantem i pielęgnuje w pamięci ważne z momenty z ich życia: potrafi podać wiele szczegółów łącznie z dokładną godziną, kiedy spotkali się po raz pierwszy lub kiedy się Marcie oświadczył. Oświadczyny miały miejsce na plaży w Grecji. Niestety, przez zmienność Marty nie udało mu się oświadczyć tak, jak planował, podczas wschodu słońca. Jednak i tak była to bardzo romantyczna chwila. Marta znalazła swój pierścionek zaręczynowy założony na oliwkę. Adam chciałby mieć niespodziankę, jeśli chodzi o suknię ślubną, dlatego w wyborze muszą jego ukochanej pomóc dziewczyny. Marta chciałaby zwiewną kreację nawiązującą klimatem do zaręczyn. Mama i siostra chciałyby, aby suknia była bogata: Marta ma wyglądać jak milion dolarów. Czy Marta wybierze suknię o kroju empire ze zwiewnym dołem wybraną przez siebie, czy propozycję siostry – białą suknię o kroju księżniczki z pięknymi aplikacjami czy też którąś z propozycji Izabeli?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl