Panny młode ponad miarę

sezon 1 odcinek 1

Panny młode ponad miarę

W pierwszym odcinku programu bohaterkami będą 32-letnia Basia, specjalista do spraw pr'u, wolnych chwilach zajmującą się vlogowaniem, a także 22-letnia Daria, mama dwójki maluchów.

Do ślubu Basi zostały już tylko 2 tygodnie, a panna młoda nie ma wymarzonej sukni. Bohaterka zakupiła suknię przez internet, jednak nie spełnia ona jej oczekiwań. Odkąd Basia dowiedziała się, że choruje na insulinooporność, zaczęła prowadzić vloga, by zachęcić inne kobiety do badań. Jednym z filmików na kanale Basi był właśnie ten, w którym przymierzała swoją zakupioną przez internet suknię ślubną. Niestety, bohaterkę zalała fala hejtu i negatywnych komentarzy. Basia marzy o sukni niecodziennej, która odsłoni nieco jej dekolt. Jak Basia zareaguje na nieco zabudowaną suknię, którą zaproponuje jej narzeczony? A może urzeknie ją suknia w innym kolorze niż biały? Która suknia najbardziej spodoba się mamie, narzeczonemu, przyjaciółce Basi? Czy bohaterka będzie miała takie samo zdanie jak jej rodzina?

Daria nie lubi swoich bioder, a jej największym marzeniem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Swojego narzeczonego poznała przez internet, a ten z kolei po miesiącu znajomości wiedział, że to jedyna kobieta na całe życie. Są razem już 5 lat i mają dwójkę dzieci – 3-letnią córeczkę i 2-miesięcznego synka. Rodzice Darii są po rozwodzie, dziewczyna nie ma kontaktu z ojcem. Mama Darii pracowała zagranicą, więc to babcia głównie ją wychowywała. Daria marzy o tym, by w wyjątkowym dniu swojego ślubu wyglądać jak prawdziwa księżniczka – naprawdę błyszczeć! Wybiera dla siebie różową suknię w stylu glamour. Babcia Darii nalega jednak, by suknia była w kolorze białym, a narzeczony, by nieco bardziej zakrywała jej biust. Kolejna suknia – wybrana dla Darii przez narzeczonego wywołuje u niej łzy. Izabela Janachowska proponuje jej także suknię w stylu rybki oraz błyszczącą księżniczkę. Którą suknię wybierze dziewczyna? Czy metamorfoza zaskoczy najbliższych bohaterki?

„Panny młode ponad miarę” – streszczenie

Wystarczy, że masz nietypową figurę czy okrąglejsze kształty, a znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej może stanowić nie lada problem. Okazuje się, że w większości salonów nie można nawet przymierzyć wybranego modelu kreacji na jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dochodzi jeszcze presja związana z wyglądem. To właśnie tego dnia wszyscy patrzą głównie na pannę młodą. Wiele przyszłych żon po pierwszej wizycie w salonie sukien ślubnych jest załamana. I właśnie w tym momencie wkracza Izabela Janachowska – najlepsza ekspertka w tej dziedzinie w Polsce. W swoich programach telewizyjnych pomogła już setkom bohaterek, które miały problem z doborem właściwego stroju. To właśnie u niej każda narzeczona czuje się wyjątkowo i w komfortowych warunkach może stworzyć swoją wymarzoną ślubną stylizację. Pod fachowym okiem Izy może przymierzyć kilka modeli i wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Każdy odcinek kończy się emocjonującym finałem, w którym uczestniczą także bliscy bohaterki.

„Panny młode ponad miarę” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na platformie VOD player.pl