Nierozwiązane śledztwa

Christof Putzel dziennikarz śledczy z ponad 20 letnim doświadczeniem, wykorzystując odtajnione dokumenty rządowe i własne umiejętności śledcze, rzuca nowe światło na niektóre z największych tajemnic współczesnej historii.

Nierozwiązane śledztwa - opis programu

Jaka była prawdziwa tożsamość legendarnego porywacza samolotów D.B. Coopera? Kto był odpowiedzialny za słynną kradzież dzieł sztuki wartych setki milionów dolarów z Muzeum im. Isabelli Stewart Gardner w Bostonie? Czy uczestnicy najsłynniejszej ucieczki z więzienia w Alcatraz wcale nie zginęli, a żyli przez lata na wolności? Z nowymi informacjami Christof dąży do ostatecznego rozwiązania tych i wielu innych zagadek.

Nierozwiązane śledztwa - gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl

Nierozwiązane śledztwa, odcinek 9Tajemnice Butcha Cassidy'ego Nierozwiązane śledztwa, odcinek 8Zaginiony skarb Dutcha Schultza Nierozwiązane śledztwa, odcinek 7Morderca \"Czarnej Dalii\" Nierozwiązane śledztwa, odcinek 6Amerykańskie UFO bez tajemnic Nierozwiązane śledztwa, odcinek 5Kat z Nowego Orleanu Nierozwiązane śledztwa, odcinek 4Boston: Skok na muzeum Nierozwiązane śledztwa, odcinek 3Porwanie syna Lindbergha Nierozwiązane śledztwa, odcinek 2Polowanie na D.B. Coopera Nierozwiązane śledztwa, odcinek 1Ucieczka z Alcatraz