Kto porwał Madeleine McCann?

odcinek 3

Prime Suspect: The Madeleine McCann Case

3 czerwca 2020 roku niemiecki śledczy Christian Hoppe ujawnia w niemieckiej telewizji, że ma nowego podejrzanego w słynnej nierozwiązanej sprawie karnej: zniknięcie Madeleine McCann w 2007 roku w Portugalii. Podejrzanym jest niemiecki zbrodniarz i pedofil Christian B.

Kto porwał Madeleine McCann? - o czym jest program?

Zespół dziennikarzy zabiera nas po całej Europie, aby zbadać tego człowieka i przedstawić dowody. Kim jest podejrzany? Czy mógł zabić Madeleine McCann? Jakie kluczowe dowody przedstawia publicznie niemiecka policja?

Niemiecka policja prosi opinię publiczną o informacje na temat furgonetki Christiana B. i przeszukuje jeden z jego byłych ogródków działkowych, prawdopodobnie w poszukiwaniu zwłok Madeleine. Zespół dziennikarzy dowiaduje się, że Christian B. znany jest również z tego, że używał innej furgonetki aż do zniknięcia Madeleine. A badając inny ogródek działkowy Christiana B., możemy odkryć, że wypełnił on piwnicę świeżym betonem.

Przechodząc przez życie osobiste i kryminalne Christiana B., przyjrzymy się profilowi i przerażającej zdolności Christiana B. do prowadzenia podwójnego życia.

Kto porwał Madeleine McCann? - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Kto porwał Madeleine McCann?" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!