Historie Wielkiej Wagi

sezon 10 odcinek 5

Historie wielkiej wagi 10

Program o osobach, których jedzenie stało się nałogiem i jedyną radością życia. Setki czekolad, chipsów i burgerów jakie są w stanie zjeść powodują nadwagę i otyłość, co w konsekwencji prowadzi do stanu zagrożenia życia. Czy uda im się wygrać z dawnymi przyzwyczajeniami?

Historie wielkiej wagi - opis

Walka z kilogramami to trudne wyzwanie. Nie każdemu udaje się ją wygrać. Problem pojawia się gdy niewinne podjadanie staje się jedzeniową obsesją, której skutkiem jest otyłość, niekiedy prowadząca do śmierci. Gdy chorzy uświadamiają sobie, że każda zjedzona czekolada przybliża ich do śmierci często podejmują walkę. Katorżnicze diety, głodówki i krótkotrwałe efekty zniechęcają chorych, w efekcie czego wracają do dawnych nawyków.

W każdym z odcinków poznamy niepowtarzalną historię jednej osoby, która zdecydowała poddać się niebezpiecznej operacji bariatrycznej i związanej z nią radykalnej zmianie diety. Każdy z bohaterów programu głęboko wierzy, że uda mu się zrzucić dziesiątki znienawidzonych kilogramów! Dieta nie okaże się jedynym warunkiem spadku wagi. Uczestnik będzie musiał zmierzyć się z samym sobą i przyznać się do swojej bezsilności oraz słabości. Zgodne połączenie sfery psychicznej i fizycznej pozwoli mu na podjęcie walki o idealnego siebie!

Historie wielkiej wagi - gdzie oglądać?

Odcinki są dostępne online na platformie VOD player.pl