Giganty z głębin oceanów

Program nagrodzonego Oscarem reżysera Jamesa Reeda, śledzącego losy poszukiwacza wodnych przygód Patricka Dystry. Ten okrąża kulę ziemską, by z bliska spotkać się z największymi i najbardziej nieuchwytnymi oceanicznymi gigantami.

Giganty z głębin oceanów - o programie

W ośmiu odcinkach Patrick Dykstra, odkrywca i filmowiec, udaje się na krańce Ziemi w pogoni za bliskimi spotkaniami z największymi i najbardziej nieuchwytnymi oceanicznymi olbrzymami. Od arktycznych dzioborożców idących łeb w łeb z wielorybami zabójcami w Rosji, przez wybrzeża Panamy i nocne śpiewy humbaków w Kolumbii, aż po kaszaloty polujące na głębokości na Dominice. Każdy odcinek to wyprawa, by zbliżyć się tak blisko, jak to tylko możliwe, by odkryć nowe nauki o najbardziej enigmatycznych stworzeniach świata, łącząc ekstremalne przygody w oceanie z najwyższej klasy filmem przyrodniczym.

Giganty z głębin oceanów - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Giganty z głębin oceanów, sezon 1, odcinek 4Rosja i wieloryby grenlandzkie Giganty z głębin oceanów, sezon 1, odcinek 3Humbaki po zmroku Giganty z głębin oceanów, sezon 1, odcinek 2Wrzące morze w Panamie Giganty z głębin oceanów, sezon 1, odcinek 1Wieloryb konra kałamarnica