Biznes na kółkach

Pierwszy program w Polsce, który pokaże kulisy foodtruckowego biznesu. Zobaczymy tam kilku bohaterów, którzy pokażą nam kuchnie z całego świata, a przede wszystkim odpowiedzą na pytanie - Czy warto porzucić wygodny, biurowy fotel i rozpocząć przygodę ze street food?

Biznes na kółkach - opis programu

W programie zobaczymy katowiczankę, czyli 22-letnią Dominikę, która jest szefową food trucka „Rollujemy". Jej interes się rozwija, dlatego obecnie szkoli swoją pracownicę, Patrycję. Lody tajskie, które produkują cieszą się ogromną popularnością podczas imprez street food.

Będziemy mieli również okazję zobaczyć Patryka. Kilka lat temu był szefem kuchni w czterogwiazdkowym hotelu, a obecnie prowadzi mobilną restaurację „Fit&Fat", w której serwuje dania meksykańskie. Adam, jest szefem „Pizza Truck". Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego w swoim food trucku przygotowuje pizzę w prawdziwym piecu opalanym drewnem. Damian stworzył kilka food trucków. Jeden z nich wspólnie z hindusem, Vijejem, gdzie tworzą nieprzeciętny duet, serwując indyjską kuchnię w aucie „Mumbai".

Biznes na kółkach - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu Discovery "Biznes na kółkach" obejrzysz online na platformie VOD player.pl.

Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 6 Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 5 Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 4 Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 3 Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 2 Biznes na kółkach, sezon 1, odcinek 1