Big Brother Tydzień

sezon 1 odcinek 6

Big Brother Tydzień

Przez tydzień w życiu człowieka może się wiele wydarzyć. A przez tydzień pod dachem Wielkiego Brata? Nawet sobie nie wyobrażasz. Zobacz podsumowanie wszystkich zdarzeń, afer, kłótni, nominacji i oczywiście eliminacji.

Big Brother Tydzień – prowadzący

W świat Wielkiego Brata wprowadzi nas Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z produkcji typu „Dzień Dobry TVN”, „Azja Express” i „Ameryka Express”. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach Martyna Wojciechowska,  gospodyni programu będzie stałym łącznikiem pomiędzy widzami, a żyjącymi w rzeczywistości unplugged uczestnikami programu.

Z perspektywy psychologicznej, stan uczestników komentować będzie Małgorzata Ohme. Poprowadzi także dyskusje z gośćmi wieczornych edycji programu.

Filip Chajzer - znany dziennikarz z "Dzień Dobry TVN" i prowadzący program "Mali Giganci", zagwarantuje solidną paczkę informacji prosto z Domu Wielkiego Brata.

Natomiast Bartek Jędrzejak, uwielbiany prezenter np. z "Dzień Dobry TVN", zadba o gładkie wprowadzenie uczestników do ich nowego domu tymczasowego. Pod swoje skrzydła weźmie również tych, którzy z programu odpadli, przypominając im, jak wygląda życie w prawdziwym, współczesnym świecie.

 

Big Brother Tydzień – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother Tydzień - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!