Big Brother The Best Of

sezon 1 odcinek 6

Big Brother Weekly Player

Święta, święta i po świętach! Jakie życzenia uczestnicy dostali ze świata zewnętrznego? Czy w lany poniedziałek domownicy popłynęli? Która z drużyn wygrała ekstremalny bieg z przeszkodami? Czy wszyscy wytrzymali na detoksie? I czy tydzień zakończyli w szampańskich nastrojach? Zobaczcie podsumowanie szóstego tygodnia w „Big Brother THE BEST OF”!

Wielki Brat i widzowie przez trzy miesiące patrzą na uczestników, a player dotrzymuje im kroku. W specjalnej serii „The Best Of" będziecie mogli obejrzeć podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia.

 

Big Brother The Best Of – streszczenie

W tej serii śmiech i dobra zabawa będą mieszały się – tak jak to w życiu bywa - z płaczem, złością czy smutkiem. Najlepsze momenty programu, najciekawsze wyzwania i największe emocje w tygodniowym zestawieniu „Big Brother The Best Of” w każdą niedzielę o 11.00 w player.pl!

 

Big Brother The Best Of – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce.

 

Big Brother The Best Of - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!