Big Brother Raport

sezon 1 odcinek 2

Big Brother Raport

W tym raporcie zobaczysz jak uczestnicy zamienili się rolami i komu lepiej to wyszło. Ponadto, o oczyszczającym wyznaniu Tomka, a także o mikroport dramie z Justyną w roli głównej.

Gośćmi specjalnymi Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme będę bliskie osoby nominowanych Justyny i Łukasza.

Interaktywne studio na żywo, podsumowujące nominacje bieżącego tygodnia. Goście dyskutują o tym, kto z trójki nominowanych uczestników ma większe szanse na pozostanie w Domu Wielkiego Brata.

Big Brother Raport - streszczenie

W sobotnie wieczory przekonaj się, jaki los najprawdopodobniej czeka nominowanych do wyjścia z pod dachu Wielkiego Brata domowników. W studio zbiorą się eksperci i bliscy uczestników, którzy będą dyskutować, obgadywać i przewidywać co wydarzy się podczas "Big Brother Arena", czyli kto odpadnie, a kto dalej będzie walczył o główną nagrodę programu.

 

Big Brother Raport - gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother Raport - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.00