Big Brother

sezon 1 odcinek 7

Big Brother

Nad domem Wielkiego Brata pojawiły się chmury, ponieważ Marlena, która od startu programu tęskni za rodziną, przechodzi kryzys. Czy opuści program?

Po pierwszym tygodniu spędzonym w Domu Wielkiego Brata mieszkańcy czują się ze sobą już całkiem swojsko. Na powitanie dnia zagościła w domu muzyka klasyczna, a za przyrządzenie śniadania wzięła się męska część domu. Mężczyźni zaczęli już tęsknić za Natalią, która głosami widzów odpadła z programu.

Uczestnicy dostają zadanie od Wielkiego Brata, a raczej od widzów! Muszą skończyć z wszechobecną nudą i przygotować talk-show na swój temat. To na pewno będzie ciekawe doświadczenie.

Ogłoszone zostaje zadanie tygodnia! To będzie tydzień walki płci. Jakie będą zasady?

Odcięci od świata, odcięci od internetu, pod obserwacją 24 h/7 – Big Brother powraca!

Big Brother – streszczenie

Wejdź do domu Wielkiego Brata razem z uczestnikami 6. edycji programu. Po osiemnastu latach, na polskie ekrany wraca  bijący rekordy oglądalności format. Szesnaście osób zostanie pozbawionych kontaktu ze światem. Czy potrafimy jeszcze żyć odłączeni od wirtualnej rzeczywistości? Będziemy mogli się o tym przekonać, obserwując uczestników programu, którzy zmierzą się ze sobą nawzajem, świadomością bycia pod obserwacją oraz wszystkimi wyzwaniami stawianymi przez Wielkiego Brata. Aby wygrać, będą musieli zyskać sympatię nie tylko domowników, ale także, o ile nie przede wszystkim - widzów.

 

Big Brother – prowadzący

W świat Wielkiego Brata wprowadzi nas Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z produkcji typu „Dzień Dobry TVN”, „Azja Express” i „Ameryka Express”. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach Martyna Wojciechowska,  gospodyni programu będzie stałym łącznikiem pomiędzy widzami, a żyjącymi w rzeczywistości unplugged uczestnikami programu.

Z perspektywy psychologicznej, stan uczestników komentować będzie Małgorzata Ohme. Poprowadzi także dyskusje z gośćmi wieczornych edycji programu.

Filip Chajzer - dziennikarz i prezenter znany z programów takich jak"Hipnoza", czy "Dzień Dobry TVN", zagwarantuje solidną paczkę informacji prosto z Domu Wielkiego Brata.

Natomiast Bartek Jędrzejak, uwielbiany prezenter np. z "Dzień Dobry TVN", zadba o gładkie wprowadzenie uczestników do ich nowego domu tymczasowego. Pod swoje skrzydła weźmie również tych, którzy z programu odpadli, przypominając im, jak wygląda życie w prawdziwym świecie.

Big Brother – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata, wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

Big Brother - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!