Big Brother

sezon 1 odcinek 17

Big Brother

Kolejny tydzień uczestników w domu Wielkiego Brata. Tym razem Bartek króluje w kuchni, a Radek odsypia nominacje w łóżku. W tym tygodniu rozpoczyna się tydzień szkolny.

Dziewczyny mają zakaz noszenia makijażu, a grupę będzie pilotować dyżurny. Każdy będzie musiał poprowadzić lekcje. Kto dostanie immunitet od Wielkiego Brata i jednocześnie przez złe wykonywanie swoich obowiązków może go stracić stracić?

Kogo poruszą wyznania Marchewki, która otworzyła się przed domownikami oraz dowiedz się o czym plotkowały dziewczyny na pomoście.  Zobacz podsumowanie dnia.

Big Brother – streszczenie

Wejdź do domu Wielkiego Brata razem z uczestnikami 6. edycji programu. Po osiemnastu latach, na polskie ekrany wraca  bijący rekordy oglądalności format. Szesnaście osób zostanie pozbawionych kontaktu ze światem. Czy potrafimy jeszcze żyć odłączeni od wirtualnej rzeczywistości? Będziemy mogli się o tym przekonać, obserwując uczestników programu, którzy zmierzą się ze sobą nawzajem, świadomością bycia pod obserwacją oraz wszystkimi wyzwaniami stawianymi przez Wielkiego Brata. Aby wygrać, będą musieli zyskać sympatię nie tylko domowników, ale także, o ile nie przede wszystkim - widzów.

 

Big Brother – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata, wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!