Big Brother Nocą

sezon 1 odcinek 6

Big Brother Nocą

Gościem Małgorzaty Ohme był Mikołaj Milcke powieściopisarz, jedna z najbardziej wpływowych osób w środowisku LGBT w Polsce i autor książki „Gej w wielkim mieście”.

Rozmawiali o przyczynach nominacji Łukasza w drugim tygodniu programu. Czy stosunek mieszkańców do Łukasza zmienił się po tym jak dokonał coming outu? Kto się od niego odwrócił, a kto otulił pierzyną bezpieczeństwa?

W drugiej części programu studio odwiedziła Bianca-Beata Kotoro, która jest psychoseksuologiem. Omówi punkt po punkcie zachowanie męskiej części uczestników względem Łukasza, a także o „leczeniu” z homoseksualizmu.

Big Brother Nocą - streszczenie

Specjalny segment z udziałem celebrytów i znajomych domowników, poprowadzą Małgorzata Ohme, której zadaniem będzie również psychologiczna opieka nad uczestnikami oraz Filip Chajzer - dziennikarz "Dzień Dobry TVN", a także prowadzący program "Mali Giganci". Analizy, komentarze i dyskusje na najwyższym poziomie gwarantowane.

 

Big Brother Nocą – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", sobotnie podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother Nocą - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!