Big Brother Nocą +

sezon 1 odcinek 7

Big Brother Nocą +

W dzisiejszym programie uczestnicy odpowiadają na pytania widzów. Co zaskoczyło ich w domu Wielkiego Brata? Czego najbardziej im brakuje? Zobaczcie sami!

Big Brother Nocą +  - streszczenie

W każdą sobotę usłyszysz, co nowego do powiedzenia mają goście specjalni na temat aktualnych spraw Wielkiego Brata. Jak uczestnicy radzą sobie z presją, z oddzieleniem od mediów, przyjaciół i rodziny, dowiemy się słuchając Małgorzaty Ohme,  m.in. monitorującej psychiczny stan domowników. Dyskusje poprowadzi znany z "Dzień Dobry TVN" i programu "Mali Giganci" - Filip Chajzer.

Big Brother Nocą + – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata, wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother Nocą + - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!