Big Brother Arena

sezon 2 odcinek 3

Big Brother Arena 2

Kto z domowników bezpowrotnie opuści Dom Wielkiego Brat? A kto został nominowany? Jedno jest pewne, w tym programie nie zabraknie emocji! Zobacz odcinek!

Big Brother Arena - streszczenie

W każdy piątek wieczorem, razem z Gabi Drzewiecką poznasz szczegółowe historie nominowanych uczestników. Z ich bliskimi będą rozmawiali także pozostali prowadzący, czyli Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme . Połączą się z Domem Wielkiego Brata i ostatecznie kogoś wyeliminują.

Big Brother Arena – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother 18+" - sam wiesz o co chodzi
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother Arena - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł co tydzień. Potem do wygrania jest także 100.000 zł!