Big Brother 18+

sezon 1 odcinek 20

Big Brother 18+

Uczestnicy „Big Brothera” trenowali boks z Joanną Jędrzejczyk, ćwiczyli z Qczajem, pływali synchronicznie, morsowali i zamieniali się w baletmistrzów. Ale gdyby nocne rozmowy były dyscypliną sportową, też nie mieliby sobie równych. Dlaczego Igor zjeżdżał „na narciarza” w swoim słownym slalomie gigancie? Kto pokazał wszystkim swoje gabaryty? I gdzie w ciele mężczyzny jest magiczny przycisk?

 

Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas, ale co w domu Wielkiego Brata, to w Playerze!

Wielki Brat nigdy nie mówi dobranoc! W serii 18+ będziecie mogli zobaczyć nieemitowane wcześniej, najbardziej pikantne, kontrowersyjne i gorące sceny tej edycji!

 

Big Brother 18+ - streszczenie

Kto stanie się Moniką Sewioło pierwszej edycji "Big Brothera", która zasłynęła nagą sceną pod prysznicem? Kto przejdzie do historii wspólną kąpielą w wannie, tak jak Ken i Frytka? A może nowi uczestnicy odważą się na więcej? Skandale, kontrowersje i wpadki - codziennie, od poniedziałku do niedzieli, o 22.00 w player.pl.

 

Big Brother 18+ – gdzie oglądać?

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata "Big Brother", wieczorne podsumowania z udziałem gości - "Big Brother Nocą", "Big Brother Nocą+" oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom - "Big Brother Raport" i pożegnaniom - "Big Brother Arena", jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli "Big Brother Tydzień", zobaczysz na kanale TVN7 oraz na player.pl.

Nie chcesz pominąć żadnych szczegółów, newsów i ciekawostek? Oglądaj także tylko na player.pl:
"Big Brother Stars" - w którym zapoznasz się dokładnie z każdym z uczestników
"Big Brother News" - codzienne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, podane w pigułce
"Big Brother The best of" - podsumowanie tygodnia, czyli kto odpadł, kto został, co się wydarzyło, wszystko co Cię ominęło.

 

Big Brother 18+ - głosuj

Wejdź na decyduj.online i poczuj się jak Wielki Brat. Decyduj o losie uczestników - kto wejdzie do Big Brothera, co będzie się działo w programie, kto odpadnie? Weź udział w głosowaniu i wygrywaj 5.000 zł, co tydzień. 16 czerwca zostanie wylosowana główna nagroda, czyli aż 20.000 zł!