Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę

Przygotujcie się na baśń nad baśniami! Najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w arcyzabawną opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach.
Bobo – pierwszy ciamajda wśród siedmiu krasnoludków, przypadkowo kłuje Królewnę Różę i zamienia ją w Śpiącą Królewnę, a całe królestwo pogrąża się letargu. Teraz, aby ją obudzić, wraz z sześcioma innymi krasnalami, musi odbyć podróż, pełną przygód, magii i niebezpieczeństw.
Pech to, czy zwykła niezdarność, w każdym razie krasnoludek Bobo niechcący wywołuje poważny kryzys na zamku Fantabularasa. Tuż przed dwunastym uderzeniem dzwonu na wieży, w swoje 18. urodziny, królewna Róża kaleczy się w palec i wraz z całą królewską rodziną zapada w głęboki, stuletni sen. To przez Bobo klątwa złej czarownicy Voldemorty faktycznie się spełniła. Teraz krasnal i jego weseli kompani zrobią wszystko, by naprawić błąd. Ale jak obudzić Różę i jej dwór?

Dystrybucja:
Kino Świat
Kraj produkcji:
Niemcy
Tagi:
siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę online, siedmiu kransludków ratuje śpiącą królewną cała bajka, bajka o śpiącej królewnej, bajka o siedmiu krasnoludkach
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty