Bo w akcji!

Bo w akcji! to nowa, ekscytująca bajka dla przedszkolaków!

Bo to pozytywna, niezwykle energiczna i dociekliwa bohaterka, która wraz ze swoim młodszym przyjacielem - smokiem Dezzy, zachęca dzieci do wykonywania różnych ruchów, którymi pomagają jej w niesamowitych przygodach. Każdy odcinek to mityczna podróż z wyzwaniami i przeszkodami, które Bo musi pokonać.

Poprzez taniec i zabawy, Bo promuje aktywność fizyczną  i miłość do różnych form ruchu. Dzieci pokochają Bo, za to, że stanie się inspiracją i nauczy, jak pozostać zdrowym i aktywnym.

Bo w akcji! Bo i Szalony Supłownik Bo w akcji! Bo i Czerwoneczka Bo w akcji! Bo i Gryzmołka Bo w akcji! Bo i Dmuchawek Bo w akcji! Bo i Superstertuś Bo w akcji! Bo i Śmieciołek Bo w akcji! Bo i Zmarzluch Bo w akcji! Bo i Przestawniak Bo w akcji! Bo i Figlarny Filut Bo w akcji! Bo i Zwędzisznurek Bo w akcji! Bo i Psotnik Owocnik Bo w akcji! Bo i Dziarski Tuptuś Bo w akcji! Bo i Lekkostopa Piruetka Bo w akcji! Bo i Robaczek Przytulaczek Bo w akcji! Bo i Opity Opijek Bo w akcji! Bo i Smocza Królowa Bo w akcji! Bo i Nierobek Bo w akcji! Bo i Strojniś Bez Stroju Bo w akcji! Bo i Sprężyniak Bo w akcji! Bo i Bzik Porządniś Bo w akcji! Bo i Śpioszek Bo w akcji! Bo i Fetorek Bo w akcji! Bo i Kosmatek Bo w akcji! Bo i Kręcioł Bo w akcji! Bo i Bazgrołak Bo w akcji! Błękitnik Bo