Wyniki wyszukiwania: "Tag: surowi rodzice"

Brak wyników dla Twojego zapytania

Surowi rodzice (13 odcinków)

Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 11

Surowi rodzice

Odcinek 11, Sezon 2
W tym odcinku poznacie 15-letniego Kubę z Baszkówki oraz 14-letnią Klaudię z Gdyni. Kuba mówi, że jego rodzice po prostu sobie z nim nie radzą. Nastolatek pyskuje nauczycielom na lekcjach, rzuca w nich przedmiotami i wulgarnie odzywa się przy innych uczniach. Do rodziców odzywa się arogancko. Kiedyś pobił się ze swoim ojcem. Rok młodsza od Kuby, Klaudia, ma gdzieś wszystkie zakazy i nakazy. Nie wraca do domu na noc, mówi mamie, że idzie do koleżanki, ale tak naprawdę spędza czas na imprezach ze znajomymi. Nastolatka notorycznie spóźnia się na lekcje. Do szkoły chodzi w mocnym makijażu. Surowi rodzice – Wiesława i Jerzy, do których na kilka dni wyjadą nasze nastolatki, to ludzie, którzy do wszystkiego, co posiadają doszli własną pracą. Kiedyś pracowali jako nauczyciele, dzisiaj są właścicielami gospodarstwa rolnego i agroturystycznego. Prowadzą również kwiaciarnie i zakład pogrzebowy.
Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 10

Surowi rodzice

Odcinek 10, Sezon 2
Natalia ma 15 lat i mieszka w Twardogórze. Problemy zaczęła stwarzać w 6 klasie szkoły podstawowej. Wpadła w złe towarzystwo i zaczęła pić alkohol. Znacznie pogorszyły się wtedy jej oceny w szkole, zaczęła wagarować. W domu Natalia nie robi już kompletnie nic, nie ma żadnych obowiązków i w niczym nie pomaga swojej mamie. W czasie kłótni, nastolatka wyzywa swoją mamę od najgorszych, a gdy się bardzo zdenerwuje, potrafi również ją kopać i bić. Od dwóch lat pali papierosy. Druga nastolatka to 16-letnia Monika z Gliwic. Jest uparta, bezczelna i wulgarna. Nałogowo pali papierosy. Zdarzyło jej się kilkakrotnie przyjść do domu pod wpływem alkoholu. Monika jest wiecznie niezadowolona z sytuacji rodzinnej. Największe pretensje ma o to, że musi mieszkać w jednym domu z przyrodnim rodzeństwem. W siostrę rzuca stołkiem, a brata dosłownie nienawidzi. Natalia i Monika wyjadą na Litwę. Zamieszkają w Wilnie u Haliny i Stanisława.
Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 8

Surowi rodzice

Odcinek 8, Sezon 2
16-letnia Amanda i rok młodsza Angelika to nastolatki z kolejnego odcinka. Amanda od listopada 2012 roku przebywa w Ośrodku Szkolno–Wychowawczym. Od dłuższego czasu nastolatka nie radzi sobie z narastającą agresją wobec otaczających ją ludzi. Często wyzywa przechodniów od najgorszych, bez najmniejszego powodu. Gdy się zdenerwuje, rzuca szklankami. Do szkoły Amanda chodzi tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Gdy jej nie ma, godzinami siedzi przed komputerem. Problemem nastolatki są też papierosy. Pali je nałogowo od trzech lat. 15-letnia Angelika spędza czas głównie na poprawianiu swojej urody. Nie wyobraża sobie życia bez kredki do oczu i lakieru do włosów. Nie pomaga w domu, nie chce jej się uczyć. Z powodu wagarów i złych ocen powtarza II klasę w gimnazjum. Nastolatka bardzo często okłamuje swoją mamę. Dziewczyny wyjadą na tydzień do Proszówki i zamieszkają u Anny i Stanisława – surowych rodziców, którzy wychowali czwórkę własnych dzieci.
Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 7

Surowi rodzice

Odcinek 7, Sezon 2
15-letnia Ewelina z Łodzi i 17-letni Damian ze Skarżyska-Kamiennej to nastolatki z kolejnego odcinka. Problemy z Eweliną zaczęły się, gdy poszła do gimnazjum. Wtedy przestała chodzić do szkoły. Za wagarowanie i złe oceny ma kuratora sądowego. Powinna być w III klasie gimnazjum, ale w II klasie nie zdała aż z 11 przedmiotów. Niejednokrotnie już między Eweliną a jej mamą doszło do przepychanek i szarpaniny. Problemem nastolatki są też papierosy. Zaczęła je nałogowo palić już w 6 klasie podstawówki. Dwa lata starszy od Eweliny, Damian, jest wybuchowy i agresywny. Ze swoją mamą kłóci się z byle powodu i o wszystko, a w domu w niczym jej nie pomaga. Damian spędza czas głównie przed komputerem. Twierdzi, że szkoła nie jest dla niego ważna. Z nauczycielami notorycznie kłóci się. Ewelina i Damian wyjadą do Nowego Rozdołu - niewielkiego miasteczka położonego w rejonie lwowskim na Ukrainie i tam zamieszkają u surowych rodziców - Ireny i Włodzimierza.
Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 6

Surowi rodzice

Odcinek 6, Sezon 2
W tym odcinku "Surowych rodziców" poznacie 17-letniego Adriana z Radomia oraz 14-letnią Monikę z Piasecznej Górki. Adrian zanim poszedł do gimnazjum, był grzecznym chłopakiem. Teraz jego mama załamuje nad nim ręce. Nastolatek jest bardzo impulsywny i agresywny. Gdy się zdenerwuje, rzuca szklankami i talerzami. Za demoralizację innych uczniów i skandaliczne zachowanie wobec nauczycieli, chłopak ma nadzór kuratora. Monika, totalnie bagatelizuje naukę i szkołę. Jest przekonana o tym, że nie musi się uczyć, bo w przyszłości znajdzie bogatego męża. Dziewczyna jest wulgarna i bardziej agresywna niż niejeden chłopak. Jej mama przyznaje, że Monika jest tak nieprzewidywalna, że ona sama kilkakrotnie bała się jej. Od III klasy szkoły podstawowej pali nałogowo papierosy. Dwójka nastolatków wyjedzie do Weeze, niewielkiego miasteczka w zachodnich Niemczech i tam zamieszkają u surowych rodziców – Hanny i Zbigniewa.
Surowi rodzice, sezon 2, odcinek 5

Surowi rodzice

Odcinek 5, Sezon 2
Rafał ma 15 lat i mieszka w Michalczewie. Problemy z nim rozpoczęły się, gdy poszedł do gimnazjum. Rafał zaczął wagarować i pyskować do nauczycieli, a jego mama zaczęła być regularnie wzywana do szkoły. Nie tłumaczy się mamie z niczego. Pije alkohol. Nastolatek pali również marihuanę. 16-letnia Roksana pochodzi z Konstancina-Jeziorny. Jest tak wulgarna, że na każdym kroku obraża swoją mamę. Roksana jest uzależniona od telefonu komórkowego i laptopa. Jej rekord siedzenia przy komputerze to 58 godzin bez przerwy. Roksanę najbardziej denerwuje, gdy mama każe jej coś zrobić, albo poprosi ją o pomoc. A kiedy się zdenerwuje rzuca czym popadnie. Nastolatka nie uznaje żadnych nakazów i zakazów. Roksana i Rafał zamieszkają w Murowanej Goślinie u Doroty i Macieja. W domu tych "Surowych rodziców" podstawą wychowania dzieci jest szczerość, prawda i rozmowa.
rozwiń więcej