Oglądaj jeszcze przez:
00dni
10godz.
26min.

Pasjonujące widowisko obejrzeli kibice zgromadzeni na Estadio San Mamés, gdzie Athletic przegrał z Realem Madryt 1:2. Jako pierwsi gola strzelili goście, a na listę strzelców wpisał się Karim Benzema. Francuz wykorzystał podanie od Cristiano Ronaldo i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce Kepy Arrizabalagi. W drugiej części gry, do wyrównania doprowadził Aritz Aduriz. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Gola na wagę trzech punktów dla "Królewskich" strzelił Casemiro.
Real jest liderem rozgrywek w Primera Division. Ma na swoim koncie 65 ocze i o dwa wyprzedza drugą w tabeli Barcelonę.

Atletico Madryt pokonała na Estadio Vicente Calderon, Sevillę 3:1. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 37 minucie meczu. Do siatki gości trafił Diego Godin. W drugiej części gry, wynik podwyższyli Griezmann i Koke. Strzelcem honorowego gola dla piłkarzy z Andaluzji został Joaquin Correa.
Podopieczni Diego Simeone zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Fantastyczne widowisko obejrzeli kibice na Camp Nou. Barcelona pokonała Valencię 4:2. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 29 minucie spotkania. Jego autorem został Eliaquim Mangala, który wykorzystał doskonałe dogranie Daniego Parejo. Do wyrównania kilka minut później doprowadził Luis Suarez. Tuż przed przerwą padły dwie bramki. Najpierw Lionel Messi wpisał się na listę strzelców, a minutę później do bramki Andre Ter Stegena futbolówkę skierował Muni El-Hadaddi.
W drugiej części spotkania, gole zdobywali już tylko Katalończycy. Najpierw zrobił to Lionel Messi, a czwartego, ostatniego gola zdobył Andre Gomes.

Barcelona zajmuje drugie miejsce w tabeli. Ma na swoim koncie 63 punkty i do liderującego Realu Madryt traci dwa oczka.

Obejrzyj skróty 28 kolejki La Liga, już teraz w player.pl!