Chirurdzy

Serial ukazujący realia pracy chirurgów w szpitalu w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, która właśnie rozpoczyna staż. Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith pojawia się kolejny problem. Okazuje się, że jej kochanek Derek jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith poznajemy także Izzie Stevens, George'a O'Malley'a, Christine Yang i Alex'a Karev'a. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki. George  to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili. Christine jest pełna energii i współzawodnictwa. Pełen ambicji Alex  maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

Grupa ludzi, która na pozór wydaje się różna próbuje odnaleźć się w ciężkiej pracy poznając swoje mocne jak i słabe strony.

Emisja w TV:
TVN Fabuła, poniedziałek - piątek, 11:10
Dystrybucja:
Disney
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
serial online, serial medyczny, Sandra Oh, Katherine Heigl, Patrick Dempsey, Grey's Anatomy, Ellen Pompeo, Justin Chambers
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Chirurdzy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty