W czym do ślubu?W czym do ślubu?

Odcinek 1

Żródło: Archiwum TVN Style
W czym do ślubu?, odcinek 1
Oglądaj jeszcze przez:
06dni
16godz.
43min.

Prowadząca „I nie opuszczę cię aż do ślubu” już nie raz w swoim programie spotkała przyszłe mężatki, których największym problemem przed ślubem był właśnie wybór odpowiedniego stroju. Zdarza się, że narzeczone miesiącami przeglądają projekty sukien i szukają tej jednej wymarzonej. Niestety, zdjęcia w gazetach i Internecie zazwyczaj nijak mają się do rzeczywistości. W trakcie pierwszej przymiarki często okazuje się, że wyśnione i wcześniej wybrane ubranie ślubne nie jest odpowiednie dla wybierającej go osoby. Nie każda suknia jest dobra dla osób o niskim wzroście lub tych, których figura ma kształt jabłka czy gruszki.

I wtedy zaczyna się dramat… Panna młoda musi zweryfikować swoje wcześniejsze wyobrażenia. Do tego często otacza ją wianuszek dobrych doradców. Mama chce, żeby miała zakryte ramiona, przyjaciółki doradzają głęboki dekolt, a teściowej nic się nie podoba.

Izabela Janachowska z pomocą stylistki ślubnej pomoże zagubionym przyszłym mężatkom znaleźć dla siebie idealną suknię ślubną. Zajmie się także jedną z osób bliskich pannie młodej, która też musi wyglądać dobrze w tym dniu. W ślubnym atelier Izy powstaną kreacje, jakich nie można znaleźć w całym kraju. Dzięki niej każda przyszła mężatka wreszcie poczuje się wyjątkowo.
Wybór strojów na ten szczególny dzień stanie się tylko pretekstem do opowiedzenia losów bohaterek, które nie raz wywołają u widzów wiele emocji i wzruszeń.

Dystrybucja:
B3 Films Sp. z o.o.
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Izabela Janachowska, moda ślubna, przygotowania do ślubu, wymarzona suknia ślubna, i nie opuszczę cię aż do ślubu, Salon sukien ślubnych, idealna suknia ślubna, suknia na ślub, duży wybór sukien ślubnych, jaką sukienkę wybrać, modne suknie ślubne, Izabela Janachowska TVN Style
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „W czym do ślubu?”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty