TVN Style

Trinny & Susannah ubierają Polskę

Dwie najsłynniejsze stylistki: Trinny Woodall i Susannah Constantine po tym, jak ubrały już Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Holandię przyjechały na podbój Polski. Udowodnią, że każdy z nas może przejść zachwycającą metamorfozę i poczuć się naprawdę atrakcyjnie!
Znane na całym świecie stylistki, potrafią nie tylko ostro skrytykować ubiór napotkanych na swojej drodze osób, ale także wywrócić całe ich życie do góry nogami! Dzięki zachwycającym metamorfozom Trinny i Susannah, wiele osób uwierzyło w siebie i poczuło się naprawdę świetnie w swoim nowym wcieleniu. Stylistki tym razem przyjechały do Polski i wyłowiły z grupy Polaków tych, którzy mogliby wyglądać naprawdę dobrze, ale są niepewni siebie i nie potrafią wyeksponować swoich atutów. Trinny i Susannah z pomocą wielu profesjonalistów dokonują niezwykłej przemiany wybranej przez siebie grupy kobiet i mężczyzn. Każdy z nich w ciągu zaledwie dwunastu godzin dowie się, jak właściwie dobierać kolory, ubrania i dodatki. Wszystko po to, aby nareszcie wyglądać atrakcyjnie i czuć się wyśmienicie we własnej skórze! Na koniec dnia bohaterów programu czeka wyzwanie. Muszą zaprezentować swój nowy wizerunek na profesjonalnym wybiegu dla modeli.

Produkcja:
Mastiff Media Polska
Tagi:
moda, wybieg, uroda, modelki, porady, ubrania, szafa, stylizacje, zmiana w życiu, modne dodatki, sklepy, wizerunek, pokaz mody
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej Zobacz wszystkie odcinki „Trinny & Susannah ubierają Polskę”