TVN

Taniec z gwiazdami

Program oparty na pomyśle telewizji BBC (tytuł oryginalny „Strictly Come Dancing”) odniósł sukces nie tylko w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Był nadawany również m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Austrii, Finlandii, a nawet w Indiach. W Polsce program oglądamy od 2005 roku i niezmiennie cieszy się on wielką popularnością, gromadząc przed telewizorami wielomilionową widownię.

W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" w roli prowadzącej taneczne show zadebiutowała Natasza Urbańska.  W wypełnianiu nowych obowiązków wspierał ją doświadczony Piotr Gąsowski. Za jurorskim stołem zasiedli: Iwona Pavlović, Piotr Galiński oraz Jolanta Fraszyńska i Janusz Józefowicz. Niezwykłe układy taneczne po raz kolejny stworzył choreograf Agustin Egurrola.

Jednak najważniejsze w „Tańcu z Gwiazdami” są gwiazdy, które w naszym programie muszą wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, poczuciem rytmu i umiejętnością szybkiej nauki kroków, ale też sympatią widzów, bo to oni decydują, która para sięgnie po słynną Kryształową Kulę!

Produkcja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
gwiazdy, taniec, rywaliZacja, show, tancerze, tancerki, jury
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej Zobacz wszystkie odcinki „Taniec z gwiazdami ”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty