Świat bez fikcji
TTV

Świat bez fikcjiŚwiat bez fikcji

Odcinek 6, Sezon 11

Żródło: Archiwum TTV
Świat bez fikcji, sezon 11, odcinek 6
Oglądaj jeszcze przez:
05dni
06godz.
14min.

W portowym mieście w Izaraelu można spotkać najbiedniejszych mieszkańców. Wieczorem na targu towary tanieją, a niektórzy sprzedawcy wyrzucają nie sprzedane towary. Starsi ludzie zbierają jedzenie. Jeden z nich pokazuje swój dowód osobisty – jest osobą, która przeżyła Holocaust, jednak teraz żyje w biedzie. Od czasu wojny Niemcy wydali miliardy dolarów odszkodowania, jednak w Izraelu mieszka ponad 45 tysięcy Ocalonych, żyjących w biedzie.

„Świat bez fikcji” to reportaże w najlepszym wydaniu! To jeden z najbardziej uznanych brytyjskich seriali dokumentalnych, w którym reporterzy wyruszają w niebezpieczne i niedostępne części naszego globu. Ich celem jest rozmowa z ludźmi, którzy doświadczyli największych tragedii: horroru wojny, zawłaszczeń, negatywnych skutków globalizacji.

Zawsze przed innymi, otwarci na poruszające historie, podróżują w poszukiwaniu miejsc, gdzie innym dzieje się krzywda. Reporterzy relacjonują wydarzenia, ale też niosą pomoc potrzebującym – dla nich to człowiek jest najważniejszy.

Dystrybucja:
TTV
Tagi:
reportaże telewizyjne, dokument na ttv, reportaże na ttv, najlepsze reportaże, poruszające historie, życie reporterów, najlepsi reporterzy, praca reporterów, najniebezpieczeniesze miejsca na świecie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Świat bez fikcji”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty