Siostry w akcji

Bliźniaczki Alana i Lex to jeden z najbardziej znanych duetów w branży nieruchomości. Są prawdziwymi specjalistkami w kwestii urządzania domów. Jako zawodowa agentka nieruchomości, Alana posiada nieocenioną wiedzę o rynku mieszkaniowym. Z kolei Lex reprezentuje bardziej twórczą i ekspresyjną część duetu – jest projektantką i artystką o nieograniczonej wyobraźni. Połączenie tych dwóch osobowości sprawia, że każdy ich projekt kończy się sukcesem.

W każdym odcinku siostry wspólnie podejmą się remontu domu, który właściciele chcą odświeżyć przed sprzedażą. Ten kreatywny duet potrafi zdziałać prawdziwe cuda i zamienić mało atrakcyjne lokum w pożądaną przez wszystkich nieruchomość. Wszystko po to, aby bohaterowie programu mogli sprzedać swój dom z zyskiem, a zarobione pieniądze przeznaczyć na kupno jeszcze wspanialszej nieruchomości, o jakiej od dawna marzyli. Z pomocą Alany i Lex, osiągnięcie sukcesu jest możliwe!

Emisja w TV:
HGTV, piątek 22:00
Dystrybucja:
Scripps Networks Interactive
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
program o remontach, siostry w akcji na playerze, siostry w akcji online, program o remontowaniu domów, program o rmontowaniu mieszkań, jak tanio wyremontować dom, sposoby na szybki remont, Listed Sisters online
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Siostry w akcji”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty