Niszczycielskie żywioły
TTV

Niszczycielskie żywiołyNiszczycielskie żywioły

Odcinek 8

Żródło: Archiwum TTV
Niszczycielskie żywioły, odcinek 8
Oglądaj jeszcze przez:
04dni
14godz.
40min.

Praca w terenie może być ekscytująca, jednak przy szalejących żywiołach może to być trudne i może zmienić zwykły dzień w koszmar. Sytuacja taka spotkała dwóch mężczyzn myjących okna wieżowca w Denver. Sprawdzimy, jak poradzili sobie w takim momencie. Ponadto zobaczymy burzę w Los Angeles ze stycznia 2005 roku, która wywołała powódź błyskawiczną. Sprawdzimy też, jak wygląda tornado od środka oraz podejrzymy strażaków walczących z gwałtownym ogniem.

To seria pokazująca najbardziej fascynujące i niezapomniane zjawiska pogodowe. Przedstawia ekstremalne wydarzenia nagrane kamerą, takie jak lodowe tsunami, zabójcze pioruny, potworne fale oraz przerażające tornada. Program prezentuje rozmowy z osobami – zamieszkującymi różne części świata, od Australii po lodowce Grenlandii – które wbrew przeciwnościom losu przetrwały najbardziej zdradliwe warunki pogodowe, jakie można sobie wyobrazić.

Dzięki programowi poznamy również meteorologów prezentujących programy na żywo, którzy przebywają na pierwszej linii rażenia Matki Natury. Zdarza się, że reporter relacjonujący wydarzenia sam bierze w nich udział. Zobaczymy, jak ekstremalna zmiana pogody może zrujnować misternie zaplanowaną uroczystość ślubu. Dowiemy się także, jak zwierzęta radzą sobie z rozszalałymi żywiołami.

Dystrybucja:
TTV
Tagi:
program o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych, program o niebezpiecznych żywiołach, niebezpieczne żywioły, zagrożenie spowodowane pogodą, niebezpieczna pogoda, nieprzewidywalna pogoda
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Niszczycielskie żywioły”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty