Megakuchnie
TTV

MegakuchnieMegakuchnie

Odcinek 13

Żródło: Archiwum TTV
Megakuchnie, odcinek 13
Oglądaj jeszcze przez:
00dni
08godz.
01min.

W Las Vegas zajrzymy do legendarnej Brooklyn Bowl jednej z największych restauracji, kręgielni i klubów muzycznych świata. Ogromna kuchnia serwuje nawet 5000 eleganckich fast foodów dziennie. Jest tu jedzenie, kręgle, muzyka i najlepszy kurczak. Do drugiej w nocy zostanie obsłużonych około 2500 osób. Poznamy nagradzanych kucharzy, najbardziej zgrany zespół i najpyszniejsze dania. Każda przygotowana porcja zawiera dużo uczucia i dużo… kurczaka.

W każdym odcinku tej serii odwiedzimy inną ekstremalną jadłodajnię lub restaurację, aby odkryć sekret jej działania. Od największego postoju dla ciężarówek na świecie po największe mobilne stanowisko do grillowania... Od ogromnej piekarni więziennej po największą kuchnię pływającą po oceanie... Autorzy tej serii podjęli się zadania, aby zaprezentować widzom przyprawiającą o zawrót głowy logistykę, zaskakującą sztukę kulinarną i niezwykłe osobowości za kulisami największych, najbardziej ekstremalnych kuchni świata.

Dystrybucja:
TTV
Tagi:
dokument na ttv, program o restauracjach, ekstremalne restauracje, ekstremalne jadłodajnie, program o restauracjach na ttv, najbardziej ekstremalne restauracje świata
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Megakuchnie”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty