Kobiety z broniąKobiety z bronią

Żródło: Archiwum TVN Style
Kobiety z bronią
Oglądaj jeszcze przez:
02dni
16godz.
40min.

Polowania to zajęcie zarezerwowane niegdyś dla mężczyzn. Obecnie na dzikie zwierzęta poluje coraz więcej kobiet. Swoje trofea pokazują w mediach społecznościowych, chwaląc się całemu światu. „W 1,5 roku zaliczyłam 29 gatunków” – to wpis jednej z nich. Towarzyszy mu zdjęcie pięknej blondynki i martwego jelenia. Łowczynie spotykają się z najróżniejszymi opiniami na swój temat. Także tymi bardzo krytycznymi. „Nie jestem za przemocą wobec kobiet, ale tobie wydrapałbym żywcem oczy” – to bardzo delikatny wpis zniesmaczonego fejsbukowicza.

Neil Rawles, nagradzany filmowiec i dokumentalista, przedstawi prawdziwe oblicze bohaterek krwawych polowań, zapyta kobiety, dlaczego polują i jak bronią się przed oskarżeniami o zabijanie dla sportu. Zapraszamy na ten wstrząsający dokument!

Produkcja:
Renowned Films
Dystrybucja:
DCD Rights Limited
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Tagi:
mysliwi, dokument tvn style, kobiety które polują, polowanie na dziką zwierzynę, martwe zwierzęta, kobieta myśliwy, prawdziwe oblicze polowań, krwawy sport, dlaczego kobiety polują na dzika zwierzynę, dlaczego ludzie polują na dziką zwierzynę, zabijanie dla sportu, wstrząsający dokument TVN Style
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Kobiety z bronią”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty