TTV

Damy i wieśniaczki. Rosja

Kultowy program, w którym proste dziewczyny ze wsi zamieniają się miejscami z szykownymi damami z miasta, tym razem zawitał do Rosji.

Podczas trzydniowego eksperyment dziewczyny poznają życie w innym świecie, zmieniają miejsce zamieszkania, pracę, zwyczaje, codzienną rutynę. Przez ten czas żyją nie swoim życiem. Przekonują się, jak funkcjonuje ten równoległy świat, jak to jest zamienić wizytę w salonie piękności na wizytę w oborze lub zakupy na miejscowym bazarze na shopping w luksusowych butikach.

Ten eksperyment, to dla nich czas wyzwań, zmagań z lękami, czas odkrywania nieznanego. Czy będzie to dla nich zabawa czy raczej śmiech przez łzy? Czy bohaterki zmienią swój pogląd na życie? Czy to doświadczenie odmieni je na zawsze?

Emisja w TV:
TTV
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Rosja
Tagi:
Damy i wieśniaczki online, Damy i wieśniaczki na playerze, Damy i wieśniaczki Rosja, Damy i wieśniaczki w Rosji, jak żyją bogate dziewczyny w Rosji, jak żyją biedne dziewczyny w Rosji, jak się żyje w luksusie, życie na rosyjskiej wsi, jak wygląda życie w Rosji, życie bogatych Rosjanek
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Damy i wieśniaczki. Rosja”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty