TTV

Cała prawda o super jedzeniu

Łącząc ludzką ciekawość, solidne dziennikarstwo i bystry humor oraz z hukiem dementując mity, prezenterka Kate Quilton (znana z programu „Cała prawda o jedzeniu”) wyrusza na misję, aby odkryć prawdę kryjącą się za nowinkami żywieniowymi. Kate spotyka się z dietetykami, naukowcami, botanikami, potajemnie nagrywając sklepy ze zdrową żywnością i bary z sokami. Rozmawia też z ekspertami, aby ujawnić, jak łatwo przełykamy wiele mylnych informacji – i przekonać nas, jakie jedzenie powinno być naszym ulubionym.

Jarmuż, spirulina, brokuły, quinoa... codziennie jesteśmy bombardowani nagłówkami o wspaniałych właściwościach zdrowotnych pożywienia. Diety cud, które obiecują, że zapobiegają rakowi, spowalniają proces starzenia, chronią przed atakiem serca i walczą ze szkodliwym tłuszczem. Brzmią egzotyczne i są pełne obietnic, ale czy możemy uwierzyć w ten szał?

Emisja w TV:
TTV, wtorek-czwartek 13:45
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Tagi:
wiem co jem, wszystko o jedzeniu, tajemnice producentów żywności, program o żywności na ttv, Food CIA, sekrety producentów żywności, Cała prawda i super jedzeniu online, Superfoods: The Real Story, czym jest superfoods, czym jest superżywność, czym jest super jedzenie
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Cała prawda o super jedzeniu”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty