TTV

7 grzechów

7 grzechów - pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gniew, lenistwo. Każdy z tych grzechów może doprowadzić do zbrodni…

„Siedem grzechów” to nowy program kryminalny TTV. Każdy z odcinków opowiada o morderstwach, których głównym motywem jest jeden z siedmiu grzechów głównych.
Obok materiałów telewizyjnych, nakręconych w miejscach zbrodni oraz policyjnych materiałów operacyjnych, przeprowadzamy rozmowy z ekspertami. To duchowni, teolodzy, policjanci z wydziału zabójstw, patolodzy sądowi i eksperci z dziedziny kryminalistyki. Będą się zastanawiać, dlaczego grzeszymy i skąd bierze się zło.
Zbrodnia i kara, ludzkie słabości i motywy, dla których niektórzy odbierają życie innym. Dlaczego kieruje nami chciwość? Do czego wiedzie niepohamowany gniew? Jak bardzo można się zatracić w lenistwie? Który grzech jest najcięższy? Dlaczego zbrodnia nie może być doskonała? Odpowiedzi znajdziecie w "Siedmiu grzechach".

Produkcja:
Maciej Znajdek-Znaniewski FIRE FILM
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
morderstwo, zbrodnia, eksperci, ttv, 7 grzechów online, 7 grzechów odcinki, programy ttv, program kryminalny, 7 grzechów głównych, materiały archiwalne policji
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej Zobacz wszystkie odcinki „7 grzechów”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty