25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Telewizja TVN od zawsze wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jednak w tym roku po raz pierwszy została partnerem i współgospodarzem Finału WOŚP. Relacje z akcji pokażą anteny TVN, TTV, TVN24, Player.pl oraz portale Grupy. 25 Finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. Poprowadzi go „dyrygent” Orkiestry Jurek Owsiak, a sztab główny akcji i studia, skąd prowadzona będzie telewizyjna relacja, zostaną umiejscowione obok Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

120 tysięcy wolontariuszy z puszkami na ulicach całego kraju i w wielu miejscach na świecie, charytatywne licytacje, koncerty, imprezy i happeningi, oraz tradycyjne „Światełko do nieba”.  Finał rozpocznie się na placu Defilad pod Pałacem Kultury, gdzie wyrośnie orkiestrowe miasteczko z imponującą sceną oraz dwoma ogromnymi, sferycznymi namiotami, w których zostaną zorganizowane studia telewizyjne.

Przez cały dzień będziemy informować o przebiegu akcji, pokazywać historie osób wspierających Orkiestrę i korzystających z jej pomocy, czy różne, czasem bardzo nietypowe przedsięwzięcia realizowane przez lokalne sztaby. Player.pl pokaże wszystkie  wejścia na żywo z  TVN, „Światełko do nieba” oraz finałowe wejście na żywo.

Tagi:
owsiak, jurek owsiak, wielka orkiestra, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomoc, 25 finał wielkiej orkiestry
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „ 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty