Wyniki wyszukiwania: "Tag: prawo agaty odcinki"

Brak wyników dla Twojego zapytania

Prawo Agaty (42 odcinki)

Prawo Agaty, sezon 4, odcinek 7

Prawo Agaty

Odcinek 7, Sezon 4
Tośka coraz bardziej zżywa się z Agatą. Jest niezadowolona, że pochłania ją nowa sprawa. Mec. Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym, z ramienia prokuratury sprawę prowadzi Okońska. Śledczym jest Krzysztof Majewski. Wszystko wskazuje na winę oskarżonego Tadeusza Beredę , tym bardziej, że przeciwko niemu występuje syn Michał. Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to… były prokurator. Dębski cały czas jest przy umierającym ojcu. W ich relacji wciąż trudno dostrzec coś więcej niż wzajemną niechęć. Zaraz po powrocie do Warszawy Dębski broni nietypowego klienta – agenta ABW Radosława Borowczyka. W Warszawie zjawia się Andrzej. Ma dla Agaty ważne wieści. Pod jej nieobecność zaprzyjaźnia się z Tośką. Agata robi na inspektorze Majewskim coraz większe wrażenie. Jak zareaguje na to Tośka?
Prawo Agaty, sezon 4, odcinek 6

Prawo Agaty

Odcinek 6, Sezon 4
Rusza sprawa Wojtka, oskarżonego wraz z wspólnikiem o celowe podpalenie knajpy w celu wyłudzenia odszkodowania. Agata reprezentuje Wojtka, a Dorota ją wspiera. Kiedy w sądzie pojawiają się nowe dowody, napięcie w domu Gawronów rośnie, a między małżonkami dochodzi do poważnego konfliktu. Przybysz musi odnaleźć się w tym kryzysie, by nie zawieść swojego klienta i równocześnie pozostać lojalną wobec przyjaciółki. Pracy nie ułatwia jej nieoczekiwane pojawienie się Tośki na sali sądowej. Po pracy zajmuje się dziewczynką i informuje inspektora Majewskiego, że "mała" jest u niej. Późnym wieczorem Majewski odbiera śpiącą Tośkę z rąk Agaty. Rozmawiają, rodzi się nić porozumienia. Tymczasem Dębski po swoim nagłym wyjeździe wciąż się nie odzywa.
Prawo Agaty, sezon 4, odcinek 4

Prawo Agaty

Odcinek 4, Sezon 4
Agata znów pracuje w zawodzie. Na razie jednak nie ma zbyt wielu klientów. Być może fama prawnika "który miał kłopoty dyscyplinarne" zrobiła swoje. Przybysz bierze więc kuriozalną sprawę – broni pozwanego właściciela psa, który prosi o ratunek dla ukochanego czworonoga. Profesor Bylińska, która polecała usługi kancelarii swoim zamożnym kontrahentom, zaczyna się uskarżać na chaos i brak komunikacji. Ponadto sugeruje Dorocie, że ponowne zatrudnienie Agaty nie było dobrym ruchem. Sytuacja staje się dla Doroty jeszcze bardziej niezręczna, gdy Bylińska mianuje ją nieoficjalną szefową kancelarii. Dębski ma pretensje, że ktoś za jego plecami czyni "pokątne ustalenia". Czy Agata znajdzie wyjście z sytuacji? Dodatkowo w jej życie coraz mocniej wkracza Tośka. Marek ma gościa, który przywozi niepokojące wieści…
rozwiń więcej